• Harbiye Mh. Nakış Sk. 9/20, 0640 Çankaya, Ankara
  • stokdurum.com

STOK DURUM Eczane Sayımı ve Eczane Danışmanlığı Hizmetleri

STOK DURUM; Eczanelerimizde ve diğer sektörlerde stok kontrolleri gerçekleştirirken değer verdiğimiz unsurlar üzerine çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Eczane sayımı, Eczane Danışmanlığı, Eczanelerde ürün ve raporlama, Mağazaların stratejik planları, Envanter yönetimi ve big data kaynaklı veri kütüphanlerimizden faydalanın

Eczanelerimizde ve diğer sektörlerde stok kontrolleri gerçekleştirirken değer verdiğimiz unsurlar üzerine çalışmalar gerçekleştiriyoruz.  Bizler uzman kadroları ile eczanelerde geniş çaplı çözüm ortaklığına hizmet veren deneyimli bir ekibiz. Eczanelerde duyduğumuz çeşitli sorunların temelinde eksik bilginin olduğunu biliyoruz. 

  1. Kayıp – Kaçak 
  2. Envanter Eksiği 
  3. Stok Bilinci 
  4. ITS (İlaç Takip Sistemi) sorunları
  5. Ürün Stratejileri 
  6. Personel Takibi
  7. Eczane ve mağaza yönetimi

Tüm bu sorunlarınız için artık yanınız güçlü bir partneriniz var. Mağaza ve Eczane sayımı ile başlayarak,  elde edilen know how ile genel stratejinin çerçevelerinin oluşturulduğu eczane danışmanlığı ve mağaza rehberliği konularını sizlerle irdeleyerek kazancınızın pekişmesine katkıda bulunuyoruz. Hizmetlerimiz arasında bulunan tüm modüllerimiz uzman ekiplerimiz tarafından sizlerle paylaşılarak çözüme kavuşturuluyor. 

Eczane sayımı ve eczane danışmanlığı başta olmak  üzere ciddi bir mesai ile eczanelerimizle çözüm ortaklığı yapmayı sürdürüyoruz. Eczane danışmanlığı konusunda bir çok kurumdan farklı olarak elimizde bulunansatış ve pazarlamaya yönelik ürün ve çözümlerimizle mağaza sahiplerinin yanındayız. Eczane sayımlarında alana ve sektöre özel deneyim sahibi bir ekiple çalışmanın öneminin farkındayız. Alan dışı personelin eczanenin veya mağazanın stratejik planlarına vereceği zararın bilincinde olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Eczane sayımı ve eczane danışmanlığı hassasiyetimizi diğer sektörlerde de başarı ile gösteriyoruz. 
Kuyu Danışmanlık; bünyesindeki markalarımızın ortaklığı ile ihtiyaçlarınıza farklı yönelimlerle, esnek ve entegrasyonel yanıtları ve çözümler sunmanın gururunu yaşıyoruz.