Stok Durum Envanter analiz sonrasında size kısa, orta ve uzun vadelerde stratejik plan yapma imkanı sağlayacak sayısal alt yapıyı verir. Kısa vadede mevcut durumun analizi ve karşılaştırması yapılırken, orta vadede tedarikçi seçimi, satış analizleri gibi çalışmaların yapılmasa imkan verir. Uzun vadede ise kurumsal eczane kimliğinin geleceğini ecza deposu gibi geniş çaplı bir organizasyonun gerçekleştirilebilirliği ile ilgili istatistik veri sağlar. Unutulmamalıdır ki, süreçte tekil yapılan ve sürdürülebilirliği olmayan hiç bir raporlama sistemi sizlere bu imkanı sunmaz. 

Stok Durum ile geleceğinize yönelik planların alt yapılarını raporlaştırırken aynı zamanda uzman ekibimizden stratejik planlama önerileri de alabilirsiniz. Talepleriniz sizinle gerçekleştirilecek analizler sonrasında karşılaştırılmalı olarak değerlendirilerek hedeflere devşirilecektir. Stok Durum Danışmanları ile mutlaka görüşün…  

Mevcut Okuma

Hedef ve Hedef Kitle Analizi

Danışmanlık

Stratejik Plan Yönetimi

Phasellus ac consequat turpis, sit amet fermentum nulla. Donec dignissim augue nunc. Praesent bibendum erat ac lectus molestie lobortis. Curabitur ultrices justo ac leo facilisis tincidunt. Maecenas et dui eget nisl ornare scelerisque. Praesent finibus augue est, quis vehicula lectus vulputate cursus. Nam et scelerisque ex, vitae suscipit ipsum. Proin lacinia, dolor in dapibus dictum, lacus urna hendrerit lacus.

Client:

Themeforest.creativemela.com Codecanyon.creative.com

Loction:

1247/Plot No. 39, 15th Phase, New York United States Of America

Category:

Design, Development

Date:

20 February, 2022